Resultaten die overeenkomen met uw zoekopdracht:

Categorieën

Artikelen

Voeg voertuig toe

Ruitenwissermotor met mechaniek - (Opel Mokka)
Ruitenwissermotor met mechaniek - (Opel Mokka) Ruitenwissermotor met mechaniek - (Opel Mokka) Ruitenwissermotor met mechaniek - (Opel Mokka) Ruitenwissermotor met mechaniek - (Opel Mokka) Ruitenwissermotor met mechaniek - (Opel Mokka)

Ruitenwissermotor met mechaniek - (Opel Mokka)

Merk: NTY

Kwaliteit: Aftermarket

Adviesprijs € 141,57
Je bespaart 37%

Hoge korting!

90,01Incl. BTW
  • Op voorraad
  • Vandaag besteld, dinsdag in huis!
Plaats in winkelwagen
  • Snelle levering!
  • Betaal veilig met iDeal, of achteraf met Klarna
  • Wettelijke garantie van 12 maanden
  • 14 dagen bedenktijd en zorgeloos retourneren

Specificaties

OE nummers

Geschikt voor: Opel Mokka

 

Oe nummers:

OPEL 01270060
OPEL 01270062
OPEL 01272122
OPEL 01272157
OPEL 042333713
OPEL 042746586
OPEL 095323223
OPEL 095323225
OPEL 095915118
OPEL 1270060
OPEL 1270062
OPEL 1272122
OPEL 1272157
OPEL 42333713
OPEL 42746586
OPEL 95323223
OPEL 95323225
OPEL

95915118

CHEVROLET 42333713
CHEVROLET 42746586
CHEVROLET 95323223
CHEVROLET 95323225
CHEVROLET 95915118

Specificaties:


EAN: 5902048305664 SKU: EMW-PL-011
OE Nummer
01270060
01270062
01272122
01272157
042333713
042746586
095323223
095323225
095915118
1270060
1270062
1272122
1272157
42333713
42746586
95323223
95323225
95915118
Ruitenwissermotor met mechaniek - (Opel Mokka)

Ruitenwissermotor met mechaniek - (Opel Mokka)

€90,01

Dit onderdeel is geschikt voor de volgende modellen:

Merk Model Type Bouwjaarreeks Motorcode
Opel Mokka / Mokka X (j13) 1.6 CDTI 4x4 (_76) 2012-06-01 - 2019-12-01
Mokka / Mokka X (j13) 1.6 (_76) 2012-06-01 - 2019-12-01
Mokka / Mokka X (j13) 1.6 CDTI 4x4 (_76) 2012-06-01 - 2019-12-01
Mokka / Mokka X (j13) 1.7 CDTI (_76) 2012-06-01 - 2019-12-01
Mokka / Mokka X (j13) 1.6 CDTI (_76) 2012-06-01 - 2019-12-01
Mokka / Mokka X (j13) 1.7 CDTI 4x4 (_76) 2012-06-01 - 2019-12-01
Mokka / Mokka X (j13) 1.4 4x4 (_76) 2012-06-01 - 2019-12-01
Mokka / Mokka X (j13) 1.4 (_76) 2012-06-01 - 2019-12-01
Mokka / Mokka X (j13) 1.4 LPG (_76) 2012-06-01 - 2019-12-01
Mokka / Mokka X (j13) 1.4 (_76) 2012-06-01 - 2019-12-01
Mokka / Mokka X (j13) 1.4 4x4 (_76) 2012-06-01 - 2019-12-01
Mokka / Mokka X (j13) 1.6 CDTI (_76) 2012-06-01 - 2019-12-01